ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

SİSTEMİMİZİN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ
Sistemin ödeme kısmı iki ayrı şekilde çalışıyor ;

1-) Tahsil ettiğiniz faturaları isterseniz kendi banka hesabınızdan ödüyorsunuz ve bize bir komisyon ödemiyorsunuz. Eğer banka hesabınız bloke edilmediyse ; hesap bloke ile ilgili bilgi için mesleki tanzim kararını okuyunuz.

2-) Yada, bizim banka hesabımızı kullanarak havuz sistemimizden yararlanıyorsunuz, havuz sisteminden ödediğiniz her fatura için 0,30 KRŞ komisyon alıyoruz ve karşılığında faturanızı aynı gün içerisinde ilgili kuruma yatırıyoruz. Öncelik verdiğimiz faturalar ise gecikmeli faturalardır.

3-)Kulandığımız havuz sistemi , diğer havuz sistemleri gibi sizi komisyon ödemeye zorunlu kılmıyor. Faturaları tahsil ettiniz, eğer ödeyebildiğiniz bir kanal var ise oradan ödeyin ve bize komisyon ödemeyin. Ne zaman başınız sıkıştı banka hesaplarınız bloke edildi, yada mekanınızı terk edemiyorsunuz, faturalarınızı ödeyemiyorsunuz, müşterilerinizi mağdur etmek istemiyorsunuz, o zaman faturaları FATURA EKSPRES havuz sisteminden ödeyin. Yani sistemimizi bir emniyet gibi, bir sigorta gibi kullanın.

FATURA EKSPRES HAVUZ SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIYOR ?
Örnek olarak havuz sistemine 1000 TL bakiye yüklediğinizi varsayalım.
Tahsilatlara başladığınızda örnek olarak 50 TL değerinde bir cep telefonu kesik bir müşteri geldi ve tahsilatı gerçekleştirdiniz.
Bu aşamada bu faturayı bize gönderdiğinizde program 1000 TL bakiyenizden 50 TL Fatura bedelini ve 0,30 TL hizmet bedelini keserek fatura ödemenizi gerçekleştirir.
Bizim sistemimize düşen tahsil etmiş olduğunuz fatura mümkün olan en kısa süre içerisinde ilgili kuruma ödemesi gerçekleştirilir ve müşterinin telefonu görüşmelere açılır.
Yeni kredinizi ekranda 949,70 TL olarak göreceksiniz. Bunun 50 TL si fatura bedeli olarak kuruma ödenir. 0,30 kuruşu ise biz hizmet bedeli olarak hesabınızdan düşeriz.

FATURANIN ÖDENDİĞİNDEN NASIL EMİN OLACAKSINIZ ?
Fatura Express programının içerisinde merkezi sisteme göndermiş olduğunuz faturaları otomatik olarak sorgulayan bir sistem mevcuttur. Bu sitem faturayı kurum üzerinden sorgular ve dilediğiniz zaman faturanın ödenip ödenmediğini kontrol edebilirsiniz. Bu sitem Fatura Express programının güvenilirliğinin ve şeffaflığının yegane göstergesidir.

HAVUZ SİSTEMİNE NASIL GÜVENEBİLİRSİNİZ?

GÜVENCE 1-) Bulunduğunuz Şehirde bir Fatura Ekspres bayisi var ise iletişim bilgilerini isteyin ve havuz sistemini nekadar zamandır kullandığını sorun. Şimdiye kadar her hangi bir sıkıntı yaşayıp yaşamadığını sorun. Eğer bulunduğunuz şehirde bir Fatura Express bayisi yok ise yakınlarındaki şehirde mutlaka bir tane vardır.

GÜVENCE 2-) Fatura Express Havuz Sistemine ödediğiniz bedel Şirket Hesaplarına yapılmaktadır. Şahıs Hesaplarına değil. Şirket hesabına yatırılan bir tutar ile ilgili itilafa düştüğünüz takdirde hakkınızı hukuki olarak arayabilirsiniz. Konu ile ilgili iş hukuku kanunları geçerli olacaktır. Şahıs hesabında ise bir itilafa düşecek olursanız konu ile ilgili medeni hukuk kanunları geçerli olacaktır. Açıkçası şahıs hesabına yatırdığınız bir tutar ile ilgili karşı tarafın ‘’ borcu vardı’’ demesi işinizi bir hayli zorlaştıracaktır. Eğer bir merkezi sitem ile çalışıyor ve şahıs hesaplarına bakiye yüklüyor iseniz riskinizi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

GÜVENCE 3-) Sitemizdeki genel yapıya baktığınız zaman sektör ile ilgili bilgileri, tüm riskleri, tüm olumsuzlukları çarpıtmadan, açıkça, program satamayız korkusu yaşamadan bir bir anlatıyoruz. Eğer samimi olmasak, ne pahasına olursa olsun amacımız program satmak ve para kazanmak olsa neden bu bilgileri sizinle paylaşalım ki ?

HANGİ FATURALARI MERKEZİ SİSTEM İLE ÖDÜYORUZ ? NEDEN ?

Bütün Fatura Grupları ( gecikmeliler dahil ) : 0,30 kuruş komisyon ile aynı gün içerisinde ilgili kuruma yatırılmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

     
İsim ve Soyisim :
Cep Telefonu : Lütfen Numaranızı Yazın
Sabit Telefon : Lütfen Numaranızı Yazın
Mail Adresiniz : Mail Adresiniz Gereklidir
Hangi Şehirde Çalışıyorsunuz ?
İl :
İlçe :
Faaliyet Alanım
Mesajınız
Güvenlik Kodu : 347CLD Güvenlik Kodunu Yazın
 

 


Önemli Uyarı : Bu site içeriği 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında koruma altında olup Algoritma İnternet Hizmetleri Bilgisayar San. Ltd. Şti. tarfından yazılı izne dayalı olmadan her hangi bir şekilde kopyalanması , çoğaltılması veya başka sitelerde kullanılması suçtur.

© 2011 Fatura Ekspres. Tüm hakları saklıdır.